INFORMACJA DLA WYKONAWCÓW

Zamawiający Dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie informuje, że od dnia 17 lutego 2022 r. składanie ofert w zapytaniach ofertowych odbywa się w sposób elektroniczny, za pomocą platformy Marketplanet Oneplace, zapewniający możliwość prowadzenia postępowań w sposób gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

Wejście na Platformę poprzez link: https://ums.ezamawiajacy.pl

Zapytania ofertowe znajdują się w zakładce "Lista postępowań wyłączonych z PZP".

Wykonawca zainteresowany udziałem w postępowaniu, celem skorzystania z Platformy winien założyć bezpłatne konto. Rejestracja wykonawcy trwa maksymalnie do 2 dni roboczych. W związku z tym zamawiający zaleca wykonawcom uwzględnienie czasu niezbędnego na rejestrację w procesie złożenia oferty w postaci elektronicznej.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, należy skorzystać z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 pod nr tel. 22 257 22 23 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.